דף הבית » טיפים

טיפים

חשוב לדעת

מדוע חשוב לסייד גג זפת כל שנה?

סיוד הגג נועד לשמור על הזפת הקיים ולמנוע סדקים שמתפתחים עם פגעי השמש והמים. הוא מסייע להפחתת הטמפרטורה במבנה בימים החמים של הקיץ. כמו כן, מגג שלא סויד צפויות נזילות בחורף.

מדוע כדאי לעבוד עם חומרים תקניים?
חומרים תקניים בענף האיטום חשובים במיוחד בשל המרכיבים של כל אחד מסוגי החומרים. כל חומר מורכב לפי התאמתו למשטחים שונים ועובר בדיקות של מכון התקנים. האיטום נועד למנוע חדירת מים ולחות. שימוש בחומר לא תקני על מנת לחסוך בעלויות עלול להביא לנזילה נוספת ולהחמרת הבעיה.
מדוע חשוב שהאיטום יבוצע על ידי בעל רישיון אוטם מטעם משרד הבינוי והשיכון?
אוטם מורשה עבר הכשרה בתחום האיטום ועובד בהתאם לנהלים ולתקנים המחמירים של משרד הבינוי והשיכון. הדבר מבטיח מקצועיות ללא דופי ואחריות מקצועית על כל תהליכי העבודה. כתוצאה מכך, זוכה הלקוח במענה איכותי ואמין לבעיית האיטום.
ההתחייבות והמחויבות של קבלן איטום מורשה הינה מתחילת העבודה ועד סופה. במקרה בו לקוח מתלונן על עבודה שלא בהתאם לנהלים עלול רישיון העסק להישלל. לכן, אוטם מורשה מקפיד הקפדה יתרה על תהליכי העבודה המקובלים.
מהי חשיבות השימוש במכונת זפת?
מכונת הזפת הינה בעלת להבה פנימית, הממזערת את רמת הלכלוך, ואינה יוצרת עשן ופיח. כתוצאה מכך השימוש במכונה מפחית למינימום את סיכוני הבטיחות ואת הפגיעה באיכות הסביבה.

אספלט אדיר – מורשה מטעם רשם הקבלנים מספק לכם בטחון ואחריות מלאה על כל עבודת זיפות או איטום.

חייג עכשיו דילוג לתוכן